توافقنامه کاربر

..


این توافق بر روی کلیه ی نرم افزارهای تولید شده توسط شرکت اعمال و همچنین شامل محتوایی می شود که شما در صورت وجود داشتن آن را دریافت خواهید کرد. همچنین این موضوع بر روی تمامی خدمات ارائه شده ی بعد از خرید توسط شرکت مانند موارد زیر اعمال می شود:

 • به روز رسانی ها
 • کامل کننده ها
 • سرویس های اینترنتی
 • سرویس های پشتیبانی

با قبول کردن این توافق نامه، شما کلیه ی شرایط آن را قبول کرده اید. در صورتی که این شرایط را نمی پذیرید، از خرید نرم افزارهای تولید شده توسط شرکت خودداری فرمایید.

حوزه مجوز

نرم افزار دارای مجوز خاصی است. این توافق نامه فقط به مشتری حقوق خاصی برای استفاده از نرم افزار می دهد، مگر در صورتی که قانون مناسبی، حقوق بیشتری نسبت به این محدودیت ها به مشتری بدهد. مشتری فقط می تواند از این نرم افزار در مواردی که این توافق نامه به طور مشخص تعیین کرده، استفاده کند. در این راستا مشتری باید با هر محدودیت فنی این نرم افزار که به وی اجازه می دهد در موارد خاصی از آن استفاده کند، موافقت کند. مشتری نباید:

 • هرگونه نتایج تست های پایه ای نرم افزار را بدون تائیدیه کتبی شرکت به اشخاص حقیقی یا حقوقی شخص ثالث ارایه دهد.
 • در حوزه ی محدودیت های فنی نرم افزار کار کند.
 • از روش مهندسی معکوس، از کامپایل خارج کردن و یا جدا کردن نرم افزار، به جز در شرایطی که قانون مناسبی حتی با وجود این محدودیت ها اجازه دهد، استفاده کند.
 • قسمتهای غیر رایگان نرم افزارها را برای دیگران پخش کند تا کپی کنند.
 • قسمتهای غیر رایگان نرم افزارها را اجاره، کرایه و یا قرض دهد.
 • قسمتهای غیر رایگان نرم افزارها یا این توافق نامه را به شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی انتقال دهد و یا از نرم افزار برای میزبانی سرویس های نرم افزاری تجاری دیگری استفاده کند.

شرایط و قوانین استفاده

 • کلیه حقوق مادی و معنوی نرم افزارها و نشان های تجاری آن برای شرکت محفوظ می باشد. هرگونه استفاده ی غیر مجاز از نام، مطالب و مستندات و منابع نرم افزار بدون مجوز کتبی شرکت، مطابق با قانون جرایم رایانه ای غیر مجاز تلقی می گردد و پیگرد قانونی دارد.
 • مجوز استفاده از نرم افزار، تنها برای استفاده ی یک مشتری و به نام آن می باشد که می تواند دارای شخصیت حقیقی یا حقوقی باشد. هر گونه کپی برداری و سعی در نفوذ به داده های نرم افزار طبق قانون قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای غیر مجاز تلقی گردیده و علاوه بر پیگرد قانونی شرایط پشتیبانی و خدمات پس از فروش نرم افزار را لغو خواهد نمود.
 • وظیفه حفظ و حراست از نرم افزار و قفل های آن صرفا بر عهده مشتری خواهد بود و در صورت کپی برداری، استفاده غیر مجاز و یا شکستن قفل نسخه تحت مالکیت مشتری، شرکت مشتری را در قبال این امر مسئول می داند که طبق قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ایغیر مجاز تلقی می گردد و پیگرد قانونی خواهد داشت و بعلاوه شرایط پشتیبانی و خدمات پس از فروش نرم افزار را نیز لغو خواهد نمود.
 • آرم ها و مارک های تجاری و خدماتی که در نرم افزار به نمایش درآمده، علائم تجاری ثبت شده یا ثبت نشده ی شرکت و دیگران می باشند. هیچ جزئی از محتوای نرم افزار را نمی توان تحت عناوین صدور اجازه یا حق ضمنی و تلویحی یا عدم امکان انکار پس از قبول و غیره جهت استفاده از علائم تجاری استفاده شده در نرم افزار، بدون اجازه کتبی صاحبان علائم، تعبیر یا تفسیر کرد. استفاده شما از علائم تجاری موجود در نرم افزار و یا هرگونه محتوای دیگر اکیداً ممنوع است مگر آنچه در این متن مقرر یا تصریح شده باشد.
 • شرکت در نرم افزارهای تولید شده امکان ایجاد نام کاربری و رمز جهت دسترسی کاربران را فراهم نموده است. در صورت فراموشی رمز ورود به برنامه توسط مشتری، طی درخواست از داخل فرم ورود نرم افزار رمز ورود به موبایل مشتری که در هنگام خرید ثبت شده است، ارسال می گردد. لذا مسئولیت حفاظت از داده ها، اطلاعات و رمز عبور نرم افزارها به عهده مشتری بوده و شرکت مسئولیتی در قبال دسترسی غیر مجاز افراد ثالث به نرم افزارهای مشتری را ندارد.
 • مشتری در هنگام خرید می بایست اطلاعات مالک نرم افزار (شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، تلفن همراه و ایمیل) را در فرم خرید وارد نماید. در صورتی که اطلاعات وارد شده مربوط به شخص ثالث باشد، انتقال مالکیت نرم افزار خریداری شده به مشتری با اطلاعات دیگری پس از خرید امکان پذیر نیست، حتی اگر استفاده کننده ی از نرم افزار باشد. لذا صحت درج اطلاعات وارده در فرم خرید نرم افزار به عهده ی مشتری می باشد.
 • پس از خرید نرم افزار، شرکت در وب سایت خود پنلی را با نام کاربری و رمز عبور که به صورت اتوماتیک با استفاده از ایمیل و کد ملی وارده ساخته می شود، جهت دسترسی های بعدی به اطلاعات خرید یا درخواست پشتیبانی در اختیار مشتری قرار خواهد داد. مسئولیت حفاظت از دسترسی به این پنل به عهده ی مشتری بوده و مسئولیت مشکلات ناشی از دسترسی غیر مجاز شخص ثالث به آن را می پذیرد.

نسخه پشتیبان

مشتری می تواند از نرم افزار نسخه پشتیبان تهیه نماید تا بعد از نصب مجدد نرم افزار یا در زمان از دست دادن داده ها از آن استفاده کند. مسئولیت مستقیم حفظ و نگهداری اطلاعات موجود در نرم افزار که توسط مشتری وارد شده اند بر عهده ی مشتری می باشد و شرکت هیچگونه تعهدی در قبال این مقوله ندارد. از آنجاییکه کپی های پشتیبان در سیستم های مدیریت اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردارند، شرکت در نرم افزارهای خود امکان ذخیره و بازیابی کلی اطلاعات را گنجانده است. لذا پیشنهاد می شود برنامه ای مدون جهت ایجاد پشتیبان از اطلاعات نرم افزار تهیه نمایید. بازیابی اطلاعات در اکثر مواقع برپایه ی این کپی های پشتیبان امکان پذیر است. توجه به چند نکته در تهیه این کپی ها ضروری است:

 • مداومت در انجام این کار بصورت روزانه، هفتگی و ماهانه. توجه کنید که در صورت بروز حادثه میزان خسارت ناشی از حذف و بازیابی اطلاعات، بستگی مستقیم به نحوه و فاصله ی زمانی تهیه ی کپی پشتیبان دارد.
 • توصیه اکید شرکت به تهیه ی کپی پشتیبان های روزانه در پایان ساعت کاری و انتقال آنها بر روی الواح فشرده است. با توجه به امکان بروز بلایای طبیعی ضروری است کپی های پشتیبان از محل فیزیکی سیستم نیز خارج شده و در محل امن دیگری نگهداری شوند.